Kusursuzu Hedefliyoruz

AGS Bursa

ags ico renkli
Ar-Ge Ekibi

Ürünlerimizi sürekli geliştiriyor ve iyileştiriyoruz.

ags ico renkli
Kesintisiz Destek

Danışmanlarımızdan sürekli uzaktan destek alabilirsiniz.

ags ico renkli
Seçim Asistanı

Sisteminize en uygun olan ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

ags ico renkli
Yedek Parça

15 Yıl Yedek parça tutuyoruz.

ags ico renkli
Özelleştirme

Sisteminize veya projenize özel olarak ürün geliştiriyoruz.

ags ico renkli
Saha teslimi ve Montaj

Dilerseniz ürünlerinizi sizin yerinize biz kurup devreye alıyoruz.

30 Yıllık Geçmiş

Hakkımızda

AGS Bursa kurulduğu günden bu yana temel prensibi; kaliteli ürün ve bunun sürekliliğidir. Sektörün öncü firmaları ile yapmış olduğu iş birlikleri sonucunda, ideallerine ve hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Artı Güç Sistemleri, servo kontrollü voltaj regülatörü ve yedek parça temininde, müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmeti ilke olarak edinmiştir. Firmamız; kalite sürekliliği, yüksek performans, estetik tasarım ve uygun fiyat mottosu ile müşteri memnuniyeti için hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Vizyonumuz:

Enerji sektöründe sürdürülebilir büyümeyi sağlıklı şekilde devam ettirmek, ihracat gelirlerini arttırarak ülkemize katma değer sağlamak. Ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklı, güvenilir ve tercih edilen lider marka olmak.

Misyonumuz:

Paydaşları ile uyum içinde, çalışanlarına ve müşterilerine en üst düzeyde değer yaratırken, insana ve çevreye verilen önemi en üst düzeyde tutmak.

Artı Güç Sistemleri 2017 yılında ülkemizin elektrik/elektronik sektöründe faaliyete başlamış olup , kurulduğu günden bu yana temel prensibi ; kaiteli üretim ve bunun sürekliliğidir.

Sektörün öncü firmalarından olduğunun bilincinde olan Artı Regülatör adım adım hergün daha ileriye doğru gitmektedir.

Artı Güç Sistemleri şu anda İstanbul/Sultanbeylide olan 2500 m2 fabrikasında 30 aşkın deneyimli personeliyle servo kontrollü voltaj regülatörü , varyak , trafo , şalter , izolatör çeşitleri ve kutu üretimi yapmakta olup üretim aşamasında dışa bağımlılığını minimum seviyeye indirmiştir. Artı Güç Sistemleri ürettiği ürünlerin dışında jeneratör ,Ups kesintisiz güç kaynakları ,transformatörler beton /sac köşkler ,og ekipmanları satışını yapmaktadır.

Firmamız kalite sürekliliği , müşteri memnuniyeti ve hizmet prensibinde olup hedeflerine daha çabuk uluşacağı inancındadır.

0 x

Çözülen Model

Çözülen Model
0 x

AR-GE Ekibi

AR-GE Ekibi
0 x

Teknoloji Patenti

Teknoloji Patenti
Özel Geliştirme

Standart geliştirilen ürünlerimiz yetersiz kalıyorsa size özel anahtar teslim enerji yönetim sistemleri için asistanlarımıza danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  • Voltaj Regülatörü
  • Sistem Yönetimi
  • Hibrit Jeneratör
  • Hibrit UPS
  • Güç Transformatörleri
  • Uzatılmış Ekstra Garanti
  • Bakım Anlaşması
  • Uzaktan Enerji İzleme
  • Voltaj Denetleme
  • Periyodik Akü Değişimi
Kusursuz Firmalara

KUSURSUZ ÇÖZÜMLER ÜRETTİK